Úchylné metody hubnutí, které ale fungují na 100%

Disclosure: this is a sponsored post that contains sponsored links

Pití oleje, nebo k snídani dortík? Prokoukněte, jak zabírají ty nejpodivnější způsoby hubnutí.

Když se objevily první studie dietologa Setha Roberte, které dokazovaly vliv našich smyslů na hubnutí, všichni se domnívali, že jde o nějaký směšné výmysly. Jenomže po několika letech se přišlo na to, že opravdu fungují.

Картинки по запросу красивое тело пнг

1. Lžíce oleje před jídlem! Ultra lehký olivový olej těsně před jídlem váš organismus lehce omámí a nastaví do jiného režimu. Kromě chuťových pohárků, zmatete i mozek, tak pak vašemu metabolismus nařídí jiné pokyny ke spalování.
2. Okořeňte i život! Prokázalo se, že lidé kteří hodně koření, méně jedí. Kapsaicin je pálivá látka v červených hot papričkách, která dočasně zvyšuje výkon vašeho metabolismu, ten pak lépe spaluje a pracuje efektivněji. Začleňte tedy koření, a to nejen pálivé, do svého jídelníčku. Můžete ho libovolně míchat a kombinovat!

3. Cucejte mentolky, když vaříte! Jakékoliv bombóny výrazné chutě vám pomohou od neustálého ujídání, ochutnávání a mlsání připravovaného pokrmu. Mentol navíc snižuje apetit, takže toho sníte o poznání méně!


4. Kolíček na nos
si zase můžete nasazovat při samotném jídle! Všichni víme, jak důležitou roli hraje čich pro naše vnímání jídla, čím lépe a vydatněji voní, tím více jsme ho schopni sníst. Takže, kdo chce zhubnout, může si od apatitu a přejídání pomoct obyčejným kolíčkem!

5. Jen jedno jídlo denně! Všude slyšíme pravý opak, ovšem nechat tělo pěkně vyhladovět a pak si dopřát vhodné jídlo prý na štíhlou linii rozhodně funguje, tvrdí kniha dietologa. Navíc si tím zlepšíte imunitu. Lidé, kteří vyzkoušeli dietu „pouze jedna porce denně“, hodně zhubli a po čase zjistili, že extra jídla během dne ani nepotřebují. Pořiďte si lekce na revoluční metodu hubnutí – teď ve slevě!

6. Dort k snídani? Proč ne! Možná se vám zdá tato metoda ze všech nejujetější, ale tým izraelských vědců přišel na to, že lidé kteří si k snídani naservírují pořádnou porci proteinů a sacharidů, či cukrů, dokáží daleko lépe vydržet dietní jídelníček během dne.

 

Tyto zvláštní metody hubnutí ilustrují, že zápasit s váhou se dá všelijak. Asi by se tyto tipy neměly stát vaší mantrou, ale minimálně budete vědět, že když se vám občas poštěstí posnídat dortík, nebo nestihnete snídani, či oběd, ta že se nic neděje ;))