Proste sposoby na piękne nogi

Disclosure: this is a sponsored post that contains sponsored links

Twarz jest jak koronie naszego ciała, więc robi się cała uwaga cały czas ale co z nogami, że ponad obejść? Biorąc pod uwagę ogromne nogi odpowiedzialność nie, to nie będzie przesadą powiedzieć, że nie zawsze im tego rodzaju opieki i uwagi, na jaką zasługują. Mamy je ignorować, ale nie jest zbyt późno, aby zadośćuczynić. Tutaj dajemy Ci 20 sposobów ożywienia nogi bez pozycji do salonu.

Sposobów, aby upiększyć Nogi # 1

001

Na paznokciach: Rub wazelina, olej kokosowy lub olej rycynowy, nawet na swoich paznokciach, a następnie wypoleruj je z bawełny lub miękką szmatką. To daje im naturalny połysk niesamowite. Masuj je co dwa dni, aby utrzymać je mocne i zapobiec stłuczeniu. Można też utwardzić paznokcie przez moczenie ich w ciepłej oliwie przez 20 minut co drugi dzień.

Sposobów, aby upiększyć Nogi # 2

002

Czy twoje nogi się szorstka i sucha z rodzajem pracy, którą wykonują, nie ma obaw. Wystarczy wymieszać jedną łyżkę soku z cytryny zmieszanego z łyżeczką cukru i wody. Spłucz ręce po minucie albo tak. W przypadku dłuższego użytkowania, weź małą butelkę, dodać do niej 1/3 filiżanki gliceryną i 2/3 filiżanki wody różanej, wymieszać je dobrze. Przechowywać w chłodnym miejscu i wmasować nóg regularnie.

Sposobów, aby upiększyć Nogi # 3

003

Pielęgnacja skórek:
Za pomocą łyżeczki podgrzanej oliwie lub dwie krople olejku eukaliptusowego i łyżeczkę oleju jojoba i odepchnąć się naskórek i masażu olej do niego.

Sposobów, aby upiększyć Nogi # 4

1449460_1437666157

Nosić skarpetki z zamknięte plecy buty w rutynowych dni. Jeśli masz do pracy w przedłużonym klasyfikacji, spróbuj nosić zamknięte końce buty i wybrać miękkie i łatwe noszenie obuwia.

Sposobów, aby upiększyć Nogi # 5

005

W wannie Łukasza ciepłej wody, dodać sól i wazeliny i zanurzyć stopy w mieszaninie przez pół godziny i oczyścić swoje obcasy z niektórych kamieni pumeksu lub pędzlem pięty.
Zastosuj krem do pięt przed snem i pozostawić krem stosowany na całą noc. Poczujesz się lepiej po kilku days.Healthy dieta jest również konieczne, aby wyleczyć popękane pięty. Podjąć właściwą dietę wzbogaconą w wapń, który zawiera mleko, jogurt, owoce, mięso i warzywa itp.

%d1%8b%d1%8b