10 MOKSLAS UŽTIKRINTUS BŪDAI SUBLOGTI

Disclosure: this is a sponsored post that contains sponsored links

Teoriškai, prarasti svorio yra paprasta: Jūs galite tiesiog sudeginti daugiau kalorijų, nei jums vartoti.Iš tikrųjų, prarasti svorio yra sunku.Mes ne visada jaučiasi motyvuoti paspausti salė, mes nepakankamai, kiek kalorijų yra maisto mes valgome, ar mes gauname pabrėžė ir įkvėpti viską sight.But su mokslu jūsų pusėje, poodinio svarų pasiekti sveiką svorįnebūtinai turi būti taip sunku.Išbandykite šiuos mokslinių tyrimų užtikrintus gudrybės padės jums padaryti protingesni maisto pasirinkimo ir motyvuoti sau dirbti su minimaliomis pastangomis.

1. Suplanuokite patiekalų. Penn State tyrimas nustatė, kad žmonės, kurie planuojami, ką jie valgė iš anksto buvo beveik du kartus didesnė tikimybė sėkmingai numesti svorio nei tie, kurie grojo maistą ausies.”Tikslas penkerius mažų patiekalų dieną, ir planuoti viską iš anksto,” paaiškino dietologu Kristin Kirkpatrick, Sveikatos vadybininkas Klivlendo klinikos.”Paruoškite savo maistą savaitgaliais, kai turite laiko, ir niekada eiti daugiau nei 3 ½ valandos nekeli

2. Vieta vaisiai ir daržovės pasiekiamas. Laikydami gaminti ten, kur jums vietoje ją – ant viršutinės lentynos jūsų šaldytuvas ar ant virtuvės skaitiklis – turės įtakos jums valgyti tris kartus daugiau vaisių ir daržovių.Jei matome, mes patraukti jį.Užuot remtis valios (ne veiksminga priemonė!) Tiesiog reorganizuoti savo gyvenimą pasirinkti sveikus akivaizdus.

Daugiau: kodėl norite žiaumoti daugiau vaisių ir daržovių

3. Darbo riešutai ir jogurto į savo įprastą mitybos rotacija. Kai mokslininkai Harvardo universiteto išanalizavo daugiau nei 20 metų vertės mitybos tyrimų duomenimis, jie nustatė, kad jogurtas ir riešutai buvo du maisto produktai labiausiai susietos su apipjaustymas žemyn.Tiesiog įsitikinkite, kad dalis iš riešutų anksto (saujelė darys) ir pasirinkti jogurto be pridėta cukraus ar dirbtinių saldiklių.

4. Valgykite ne mažesnes plokštes. Jūs sunaudoja mažiau su minimaliomis pastangomis.Net jei jūs žinote, jūs sąmoningai pasirenkant mažesnių plokštės kvailas save galvoti valgote daugiau nei jūs iš tikrųjų esate, triukas vis dar veikia.Taigi griovys šiuos milžiniškus vakarienė plokštės ir klijuoti su salotų lėkštės, mažų aptarnaujančių dubenys, ir sekli vyno taure.

5. Imtis probiotikai. Atliekant tyrimą paskelbtas British Journal of Nutrition , nutukusių vyrų ir moterų po 12 savaičių svorio mažinimo dietos, po dar 12 savaičių prižiūrimos, bet neriboto svorio priežiūra.Pusė tiriamųjų paėmė probiotikai – dvi kapsulės Lactobacillus rhamnosus kasdien.Nors nebuvo tarp kiekvienos grupės vyrų skirtumų, į probiotikų grupės moterys prarado žymiai daugiau svorio, nei placebo grupėje (9,7 £, palyginti su 5,7 £, vidutiniškai).Bet tai dar ne viskas: Nors moterys placebo įgijo atgal svorio laikymo laikotarpiu, tie Popping probiotinių laikomi numesti svorio, apie kitą 1,8 £.Probiotikai gali dirbti šį kelią, padėdama sumažinti leptino, bado reguliuojantis hormonas, kurį gamina riebalų ląstelėse.

Daugiau: Tyrimas: Probiotikai Key numesti svorio (ir išlaikyti jį išjungti)

6. Gauk ribų ryte. Žmonės, kurie pateko į savo kasdienį šviesos poveikio daugumą tarp 8 am ir vidurdienį turėjo žymiai mažesnį KMI nei tie, kurie nebuvo gauti daug ekspoziciją, kol vėliau tą pačią dieną, pasak mažą Bal 2014 tyrime.Taigi prieš antraštę į darbą, imtis savo šunį pasivaikščioti, eiti ryte stumtelėti, arba, jei galite, vaikščioti į darbą.

7. Ditch dirbtiniai saldikliai. Jūsų kūnas yra natūralus atsakas į maistą, kuri reguliuoja medžiagų apykaitą.Kai valgote ką nors saldaus, jūsų kūnas paruošia pats deginti kalorijas.Bet nulis kalorijų dirbtinių saldiklių, kaip ir dietos sodos tie, kalorijų niekada.Laikui bėgant, kad natūralus kalorijų deginimas atsakas skyla, todėl jums deginti mažiau kalorijų ir priaugti svorio.

Daugiau: dirbtiniai saldikliai Messing su savo metabolizmą

8. Nustatyti teksto priminimus pasirinkti sveikus. Telefonai Lieknėjimo intervencijos, pavyzdžiui, teksto priminimus valgyti healthfully arba paspausti salė, padėjo antsvorio ir nutukę žmonės praranda žymiai daugiau svorio nei tie, kurie neturi techninė parama, atsižvelgiant į 2014 tyrimo žurnale Cirkuliacinis .Pabandykite sukurti kai kurie priminimai iš anksto, pavyzdžiui, 14:45 signalizacijos patraukti obuolį iki tos 15:00 spurga troškimas hitai, arba pasivaikščioti aplink biure po to, kai jau sėdi už kelių valandų.

9. išmaišyti savo treniruotes. Penn State mokslininkai nustatė, kad subjektai, kurie bandė atlikti skirtingų formų mankštos buvo labiau tikėtina, kad numesti svorio nei tie, kurie bandė klijuoti su tos pačios senosios treniruotės rutina.Taigi patikrinkite, kad šokių klasę, kuriuose buvote įdomu ar bandyti vietinį Pilates arba jogos klasę, o ne šokinėdamas ant Kierat salėje kiekvieną kartą.

10. Įrašykite savo svorio internete. dažniau žmonės prisijungia prie svorio netekimas Sklypai daugiau svarų jos pralietą, atsižvelgiant į 2010 tyrimo metu nustatyta leidinyje Medicinos interneto tyrimų .Tyrime vartotojai, kurie išvyko internete ir įrašyti savo svorį bent kartą per mėnesį už 24 mėnesius išlaikė aukščiausią sumą svorio – apie £ 9 – vidutiniškai, palyginus su tais, kurie ėjo internete bent kartą per mėnesį už 14 mėnesius ir saugominuo £ 5 vidutiniškai.